PÁCIENS KOORDINÁTOR / ÜGYFÉL REFERENS

Munkatársat keresünk magabiztos angol és/vagy francia/német/orosz nyelvtudással

Főbb feladatok, munkák:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

A leendő pályázóktól fényképes önéletrajzot várunk magyar és az általa beszélt fő nyelven, a fizetési igény megjelölésével.

SZEMÉLYI ASSZISZTENS

munkatársat keres felsőfokú végzettségű, magabiztos angol vagy francia / német nyelvtudással

FOGÁSZATI ASSZISZTENS

Az IMPLANTCENTER Szájsebészeti és Fogászati Magánklinika fogászati asszisztens munkatársat keres

Close Menu

VÁRJON!

like

További EXKLUZÍV és ÉRTÉKES
tartalomért kövessen be minket:

facebookinstagramtwitterlinkedinyoutube

COVID19 tájékoztató

  • A 469/2021. (VIII. 6.) kormányrendelet értelmében kérjük, kezelése megkezdése előtt ne felejtse el bemutatni védettségi igazolványát vagy negatív COVID tesztjét!

  • maszkot hozzon magával és viselje azt kezelése megkezdéséig
  • mindig előzetesen egyeztessen időpontot kezelésére telefonon vagy e-mailben
  • érkezéskor működjön együtt kollégáinkkal, akik lázat, SO2 szintet és pulzust mérnek, illetve töltse ki COVID19 szűrő kérdőívünket
  • lehetőség szerint kísérő nélkül érkezzen
  • kezét kihelyezett kézfertőtlenítőinkkel, vagy alapos kézmosással tisztítsa meg
  • tartsa a megfelelő távolságot

Köszönjük együttműködését.

Várjuk szeretettel!